Fryzjerstwo

W naszym salonie zajmujemy się strzyżeniami włosów o róznej dlugosci, dobieraniem fryzury do wyglądu i upodobiań klientki oraz kompleksową pielęgnacją włosów.

Fryzjerstwo damskie

Wykonujemy zabiegi regenerujące łodyge włosa Arego Dreem oraz REPAIR COMPLEX stworzone z myślą o włosach farbowanych i po zabiegach chemicznych, które odbudowują włos, przywracają zdowy wygląd i połysk. Zwiększają odporość i zapobiegają łamaniu się wlosów. Są to zabiegi nie zawierające SLS. Kazdy wieloetapowy zabieg regenerujący wykonywany jest z wykorzystaniem niesamowitego działania lapmy Klimazon, której dzialanie wzmacnia efekt produktów, pomaga intensywnie wchłaniać odżywcze proteiny w głąb włosa.

Jesteśmy salonem zajmującym się dekoloryzacjami włosów, farbowaniem globalnym, baleyagem, oraz innymi koloryzacjami które wykonujemy na sprawdzonych, najlepszych farbach. W naszych usługach znajdują się również upięcia okolicznościowe, fryzury ślubne, fale, loki, modelowania okolicznosciowe oraz czesania komunijne.

Fryzjerstwo męskie

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i liczne kursy i szkolenia z zakresu strzyżeń męskich oraz barberingu zapraszamy mężczyzn w każdym wieku na kompleksowe usługi męskiego fryzjerstwa. Poza klasycznymi strzyżeniami spersonalizowanymi do upodobań klienta jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią fryzurę odpowiadającą aktualnym trendom. Wykonujemy strzyżenia stopniowania golarką, konturowania oraz stylizację brody. Zapraszamy również na zabiegi trwałego skrętu włosów w stulu australijskim, rozjaśniania, farbowania, odsiwiania włosów a dla najmłodszych dżentelmenów proponujemy wycinanie wzorków.

Trwala ondulacja/styling/podnoszenie włosów od nasady

Jesteśmy jednym z nielicznych salonów fryzjerskich w Białymstoku, który posiada usługi w zakresie trwałego skrętu włosów (trwała ondulacja), lekkiego skrętu z efektem push-up (stlining) oraz bezskrętnego trwałego podnoszenia włosów od nasady głowy. Wszystkie zabiegi robimy na profesjonalnych kosmetykach Driza Wave. Podnoszenie włosów od nasady jest to idealny zabieg przeznaczony do włosów cienkich, szybko przetłuszczających i cieżko układających. Dzięki temu zabiegowi powstaje naturalne odbicie włosów, ktore znacząco ułatwia odbijanie na szczotkę podczas suszemnia, włosy zaczynaja wchlaniać większe ilości wydzielanego sebum dzięki czemu dłużej pozostają swieże i ułożone.

Mała trychologia

Wychodząc naprzeciw częstym problemom klientek i klientów związanym z wypadaniem włósów, przetluszczaniem się i problemami skórnymi głowy posiadamy certyfikowaną wiedzę trychologiczną którą wykorzystujemy aby poprawić komfort życia naszych klientów. Wykonujemy zabiegi infuzji tlenowej, która dzięki działaniu czystego tlenu znacząco pomaga we wprowadzaniu odpowednich preparatów przeznaczonych wyłącznie na skórę głowy. Jest to nieinwazyjny zabieg, a dzięki wspópracy z najlepszymi firmami kosmetycznymi dobieramy odpowiednie kosmetyki do danego problemu. Oczyszczamy skórę głowy, działamy na pobudzenie mieszków wlosowych oraz cebulek włosów, regulujemy pracę wydzielania sebum, łagodzimy stany zapalne oraz niwelujemy stany łupieżowe.

Zen Luxury Extenion

Włosy Zen wykonane są w 100% z naturalnych włosów ludzkich najwyższej jakości, niepoddawanych wcześniej żadnym zabiegom chemicznym (Virgin Remy), włosy dziewicze są jednokrotnie preparowane, poddane koloryzacji oraz nałożone na taśmy. Szeroka gama kolorów w tym ombre, mixy, kolory podstawowe oraz pastele. Jest to przedłużanie włosów metodą kanapkową w serii Zen Luxury w dwóch długościach: 45 cm oraz 55 cm. Uniwersalne taśmy pozwalają na szybką aplikację z możliwością przepinania kanapek nawet do czterech razy, łatwe i w pełni bezpieczne zdejmowanie pasm.

Zapraszamy do umówienia się za pomocą systemu rezerwacyjnego.

Fryzury i upięcia na każdą okazję